آموزش بورس – دانلود نرم افزار آمی بروکر ( Amibroker 5.6 – 5.7) + کرک

29673
telegram nokhbegan-start

 

سلام به اعضای عزیز تحلیلها


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

عزیزانی که در کلاس های آموزش تحلیل تکنیکال و یا آموزش بورس ما شرکت می کنند نیاز به نرم افزار آمی بروکر دارند در اینجا من نسخه آخر این نرم افزار همراه با کرک آن را برای شما قرار می دهم تا بتوانید استفاده کنید، هم برای دوستانی که در کلاس های آینده شرکت می کنند و هم برای دوستانی که در کلاس های قبلی شرکت کرده اند .

این نرم افزار به همراه کرک آن قرار گرفته است  .پس از نصب ، دو فایل در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی نمایید . سپس نرم افزار را اجر کنید

اگر هم جز دوستانی هستید که هنوز در دوره های آموزشی خانه سرمایه شرکت نکردید در فرم زیر رزرو کنید

همینطور برای گرفتن دیتا این نرم افزار نیاز به نرم افزار tseclient  دارید آموزش تصویری و لینک دانلود tseclient  اینجا کلیک نمایید

دانلود نرم افزار  آمی بروکر نسخه 5.6+ کرک 

دانلود نرم افزار آمی بروکر نسخه 5.7 + کرک   

 

همچنین ممکن است به نرم افزار مفید تریدر نیاز داشته باشید زیرا این نرم افزار هم کارایی مشابه دارد برای دانلود و آشنایی به مطلب “دانلود مفید تریدر Mofidtrader” مراجعه کنید

شاد باشید

 

 

 

 

 

توضیح ویژه افرادی که به آموزش بورس و رشد شخصی خود اهمیت می دهند 

اینکه شما اینجا هستید و این مقاله را می خوانید به این معناست که در بازار بورس و تحلیل آن فعالیت دارید و به فکر آموزش و پیشرفت خود هستید . حتما به شما بابت این موضوع تبریک می گوییم.

اما قطعا شما هم به دنبال آموزش بورس چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری هستید . توصیه می کنیم حتما همین الان کمتر از 5 دقیقه زمان بگذارید و دوره نخبگان بورس خانه سرمایه را مطالعه کنید.

ورود به صفحه نخبگان بورس خانه سرمایه

www.khanesarmaye.com/nokhbegan

 

داشتن پکیج جامع محصولات آموزشی خانه سرمایه

همینطور دوستانی که تمایل دارند یک پکیج آموزشی جامع از تمام دور های آموزشی و حتی همین نرم افزار آمی بروکر داشته باشند بسته جامع خانه سرمایه را تهیه نمایند ( ورود به صفحه پکیج  جامع)

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start

6 نظرها

نطر گذاشتن