آیا شیراز به 390 خواهد رسید ؟؟

160
telegram nokhbegan-start
آيا شيراز به 390 خواهد رسيد ؟؟Reviewed by عليرضا حاجيان on Aug 25Rating:

علیرضا حاجیان تحلیلگر سایت تحلیلها

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در سهم در محدوده نوسانات آرام سهم شاهد الگوی پروانه Bullish Butterfly‌در محدوده 357 تومان باتوجه به میزان 127% فیبوناچی از موج صعودی اول یا بال سمت چپ هستیم.در این مقطع مشاهده سیگنال خرید از معامله کندل و همچنین بازگشت RSI‌از سطح 30 و جهت گیری صعودی CCI‌هستیم.انتظار ما رسیدن به محدوده 385 تومان در بازه ی اول با قدرت قابل قبول میباشد.هدف های بعدی سهم نیز 420 و هدف نهایی 470 تومان است ولی در مورد 470 نیز به قدرت زیاد خریداران و غلبه تقاضا بر عرضه در سطحی گسترده و در بازه میان مدت انتظار است ولی در مورد 420 میتواتن هدف نزدیکتر سهم دانست که چنانچه هم اکنون حدود 4500000 سهم باعت رشد سهم شد چنانچه این تعداد باعث گذر سهم از محدوده 385 تومان شود انتظار است سهم به 420 برسد.حمایت بعدی سهم نیز در 320 تومان است.

 

 

 

 

دیدگاه فوق صرفا نویسنده مطلب است و سیگنال خرید و فروشی محسوب نمی شود و صرفا به عنوان یک راهنمایی استفاده گردد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیدیدگاه تکنیکال سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ( وپترو )
نوشته بعدیحمایتی از رانفور
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن