آیا این 3 سهم برمیگردند؟!!

389
telegram nokhbegan-start
آیا این 3 سهم برمیگردند؟!!Reviewed by عليرضا حاجيان on Oct 5Rating:

غشاذر : سهم در حال رسیدن به مرز مقاومت روانی 200 تومان میباشد.انتظار افزایش عرضه را در این سهم داریم.درصورت افزایش تقاضا نیز سهم قادر به عبور از مقاومت خود میباشد.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

غشاذر
کمرجان : سهم در حال نوسان در مرز 710 تا 770 تومان میباشد.با دید نوسانگیری مناسب و حمایت 700 تومان حمایت قوی سهم محسوب میگردد.

 

کمرجان
میهن : سهم در حال برخورد به مرز حمایتی خود در 175 تومان میباشد.در این محدوده کم کم انتظار افزایش تقاضا برای سهم را داریم.

 

میهن

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلی4 نماد تحت نظر + دو سهم دارویی و معدنی
نوشته بعدینماد تحت نظر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن