آیا صعودی تازه در راه است…؟ احتمال ۱۵٪ رشد در این سهم !

794
telegram nokhbegan-start
آیا صعودی تازه در راه است...؟ احتمال ۱۵٪ رشد در این سهم !Reviewed by محمد محمدی on Sep 8Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

میخواهیم یک بررسی کاملی بر وضعیت شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع بهشهر ( وبشهر )داشته باشیم . بنظر میاد این شرکت در موقعیت خوبی برای خرید قرار گرفته است .چه از لحاظ بنیادی و چه از لحاظ نکتیکالی…


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.

عضویت حرفه ای


 خبر افزایش رسمی نرخ شیر و محصولات لبنی که چند روز گذشته بطور رسمی اعلام شده بود جو مناسبی رو برای این گروه بوجود آورده که همچنان پابرجاست . خبرهای خوب از گروه غذایی و جدید ترین خبرهای بازار امروز را از اینجا بخونید .

موفق باشید .

در بخش خرید و فروش های روزانه من ! میخواهیم به طور منظم تر نماد های تحت نظرم برای معامله را با شما به اشتراک بگذاریم.

هر نمادی که برای خرید تحت نظر قرار میگیرد در جدول مشخص شده با ذکر تاریخ و نمودار مربوط به آن آورده میشود و در زیر جدول توضیحات کامل را برای شما قرار میدهم.

همچنین میتوانید در بخش بررسی و فروش با روند سهم همراه باشید و چنانچه تغییری در تحلیل به وجود آمد یا به هدف مشخص شده رسید دروضعیت فروش به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن