آییا این سهام های برمیگردند ؟!!

292
telegram nokhbegan-start
آییا این سهام های برمیگردند ؟!!Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 29Rating:

ثغرب :: این سهم در حال نوسان روی مرز 300 تومان میباشد.قویترین حمایت سهم مرز 295 تومان میباشد که انتظار است کم کم شاهد نوسانات مثبت برای سهم باشیم.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ثغرب

 

وسپه :: سهم در حال رسیدن به مرز مقاومت قوی خود در 242 تومان میباشد.انتظار است کم کم افزایش حجم معاملات و فروش و تخلیه سهامداران کوتاه مدت را شاهد باشیم.

 

وسپه

 

بکام : سهم پس از برخورد به خط روند بلند مدت خود نوسان مثبت داشته و بازگشت داده شده.مرز 330 حمایت قوی میباشد که از افت بیشتر سهم جلوگیری میکند.

 

بکام

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیپتروشیمی ها / پالایشی ها …
نوشته بعدیبر بام بازار یک شنبه 07 مهر ماه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن