احتمال حمایت این سهم قوت یافت…

1074
telegram nokhbegan-start
احتمال حمایت این سهم قوت یافت...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 16Rating:

 

تحت نظر 1


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد خگستر

طبق بررسی روزانه شاهد نزول قیمتی از سال گذشته هستیم.در این بین خگستر با رشد قیمتی نیز همراه بود که فقط نقش اصلاح رالی های نزولی را ایفا می کردند.

 

برای مشاهده ادامه مطلب باید عضو حرفه ای باشید.

عضویت حرفه ای


موفق باشید

در بخش « خبر ها و شنیده های تالار معاملات » هم به بررسی ﺷﻨﯿﺪﻩ ﻫﺎیی ﺣﺎﮐﯽ ﺍﺯ  قرارداد جدیدی که سیستم منعقد کرده است /  شایعه شده خودرو سودش را ۲۰۰ درصد تعدیل مثبت می دهد/ فروش زمین در شهرک غرب سمگا / و خرید سھام بانک صادرات توسط گروه مالی ملت پرداخته ایم.

 

کاربران حرفه ای امروز آخرین  فرصت  استفاده از هدیه ای که اعضای سایت تحلیلها برای شما در نظر گرفته است هست..این فرصت فقط تا ساعت ۱۲:۰۰ شب امروز میباشد..قطعا شما هم برای تمدید اشتراک خود میخواهید از این فرصت استفاده کنید.

(همینجا کلیلک کنید و قبل از سفارش با اعمال کوپن ۱۹TX432 در بخش عضویت حرفه ای از تخفیف ویژه سایت برای تمدید اشتراک بهره ببرید)

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن