احتمال ریزش شدید این شرکت خودرویی

431
telegram nokhbegan-start
احتمال ریزش شدید این شرکت خودروییReviewed by مدیر سایت on Aug 6Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

یک بررسی رو نمودار شرکت خودروسازی سایپا داشتیم که نشاندهنده موقعیت بسیار حساس وضعیت تکنیکال این شرکت میباشد . تو نمودار روزانه این شرکت شاهد احتمال شکل گیری الگوی سر و شانه سقف هستیم که در صورت تایید شاهد ریزش شدید سهم تو میان مدت خواهیم بود .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

saipaa

 

 

در صورتی که قیمت از  محدوده 122 تومان پایینتر بیاید و قیمت زیر این محدوده تثبیت شود ، الگوی سر و شانه سقف تایید میگردد و احتمال ریزش سهم تا محدوده 64تومان وجود خواهد داشت .

 

نکته جالب توجه اینجاست که تو نمودار هفتگی نیز همچین الگویی در حال شکل گیری میباشد که شکسته شدن همان محدوده 122- 124 تومان ، صحت آن را تایید خواهد کرد ، تو نمودار هفتگی هم هدف در صورت شکل گیری الگوی سر وشانه سقف همان محدوده 65تومان خواهد بود .

saipa-weekly

 

تو نمودار هفتگی RSI به زیر خط EMA نفوذ کرده که احتمال حرکت نزولی رو قوت میبخشد .

 

مطلب خودروییها چقدر زیان انباشته دارند ؟ رو از اینجا بخونید .

 

موفق باشید.

 

از

bashgah-banner nokhbegan-start

8 نظرها

  • سلام دوست عزیز
   صرفا بر مبنای این موضوع نمیشه در مورد روند سودآوری یک شرکت نظر داد ، بعضا شرکتهایی هستند که فروششان فصلی میباشد مثلا اگر دقت کرده باشید شرکتهای سیمانی حجم فروششان تو ششماهه اول بیشتر از ششماهه دوم میباشد و طبیعتا پوشش سودشان در گزارشات سهماهه و ششماهه بیشتر از حد انتظار 25% و 50% میباشد .
   موفق باشید .

 1. با سلام و ارادت در نمودار ارائه شده برای خساپا سقف 175 تومان است حدودا” ( در این شکل) بنده در امی بروکر نگاه کردم نزدیک 280 تومان است و الگو را نمی شود دید. دلیل را لطفا بفرمایید در حدود وسط ماه ( بین ژوئن و می)
  با تشکر

نطر گذاشتن