احتمال نوسانات مثبت در این نماد قوت یافت…

791
telegram nokhbegan-start
احتمال نوسانات مثبت در این نماد قوت یافت...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Sep 24Rating:

 

تحت نظر 1


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نماد والبر

سلام دوستان

همانطور که در شکل زیر پیداست سرمایه گذاری البرز را مد نظر گرفتیم.داده های نمایش داده شده در شکل زیر نسبت به افزایش سرمایه و سود تعدیل شده اند.

حسب موج شماری اگر بخواهیم بررسی اجمالی داشته باشیم، یک سیکل 5 موجی را به اتمام رساندیم.موج اصلاحی که به دنبال این زنجیره ی الیوتی آمده است تقریبا همزمان با ریزش سیستماتیک بازار از سال گذشته شروع به ریزش بیش از 60 درصدی کرد و در نهایت در حوالی 350 تومان شاهد رالی صعودی هستیم.

یکی از سناریوی هایی که مطرح است رشد سهم تا 10% بالاتر بوده که جنبه ی نوسانی به آن داده است.هنوز در خصوص شروع موج صعودی گواه کافی نداریم.با این تفاسیر برای ورود پیشنهاد داریم که حد ضرر خود را بر روی 490 تومان قرار دهید.

اسیلاتور RSI در پریود 14 روزه درگیر خط روند نزولی خود است که در صورت شکست انتظار داریم شاهد رشد بیشتری از نماد باشیم.

 

والبر

 

تحت نظر 2

نماد سشرق

طبق بررسی هارمونیک سهم مشکوک به تشکیل الگوی Gartly صعودی می باشد.با توجه به اشباع اسیلاتور های DT و شاخص نسبی قدرت روند انتظار داریم رالی مثبت در سهم شروع شود.

گواه کافی برای این رشد شکست روند نزولی در RSI است. انتظار رشد 10 درصدی برای نماد داریم.حد ضرر 195

 

سشرق 2

موفق باشید…

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن