اخابر

248
telegram nokhbegan-start
اخابرReviewed by علی صابریان on Oct 12Rating:

س:لطفا در باره اخابر توضیح دهید(حد ضرر-کف ان….)من2474 خریدم بعد شروع کرد به پایین اومدن نمی دانم هر چه زودتر از سهم خارج شوم یا نه.؟ودیگر اینکه سهامهای دیگری مانند:شبهرن-غمارگ-غبشهر-ونفت-سرود-اخابردارم به نظرتان کدامیک برای فروش مناسبتر است؟باتشکر از اساتید گرامی به خاطرتوجهشان برای کمک به حفظ سرمایه امان ودرنهایت بردن سود.پر سود باشید.
 
 
خرید شما احتمالا در در هیجان بوده است . چون تقریبا در حداکثر قیمتی چند روز گذشته خرید داشته اید . به هر حال کمتر شدن از 220 و 211 سیگنال منفی برای کوتاه مدت برای سهم خواهد بود. توجه نمایید که  وقتی سهمی را می خرید حتما حد ضرر داشته باشید و اینطور نباشد که پس از خرید به فکر حد ضرر و کف قیمتی و ..  باشید . اگر به این شکل خرید نمایید در اکثر مواقع ضرر خواهید کرد .
در مورد دیگر سهم ها باید بررسی کامل صورت گیرد  . لطفا در سوالات در مورد یک سهم سوال نمایید و نخواهید سبدی از سهام را برای شما تحلیل کنیم . با تشکر
شاد باشید
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیکطبس
نوشته بعدیتحت نظرمان..
  تحلیلگر و محقق بازار سرمایه ،   گوینده "روانشناسی بازار" رادیو سهام ،   مدرس دوره های "تحلیل تکنیکال کاربردی" در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی ،   سازنده دوره پرطرف دار "10 شاه کلید بزرگان بورس" در رادیو سهام ،   ""ادعایی مبنی بر بی رقیب بودن و خدایی در تکنیکال ندارم اما چندین سال است با تحلیل تکنیکال بورس ایران زندگی کرده ام و آن را خوب می شناسم""  

2 نظرها

نطر گذاشتن