اخباری از بازار

203
telegram nokhbegan-start
اخباری از بازارReviewed by منوچهر عطائی on May 22Rating:

         کارشناس کنترل و تنظیم بودجه شرکت البرز دارو خبر از احتمال افزایش 30 درصدی قیمت دارو داد و افزود درصورتی که افزایش نرخ دارو 30درصد یا بیشتر باشد شاهد افزایش سود پیش بینی شده “دالبر” خواهیم بود چراکه گزارش مالی 92 دالبر” محتاطانه و با مبنا قرار دادن افزلیش نرخی کمتر از 30 درصد نرخ های سابق تهیه شده است. اگر چنین شود میتوانیم به رشد قیمتی سهام دارویی خوشبین باشیم در این گروه دارویی سبحان و البرز دارو و دتماد جز سهام پرپتانسیل محسوب میشوند 

·         و اینکه شرکت های فولادی مخالفت خود را با پرداخت بخشی از نرخ بهره مالکانه را اعلام کردند و دبیر انجمن فولاد سازان گفت: میزان سرمایه گذاری انجام شده در فولاد در مقایسه با کنسانتره بسیار بیشتر است بنابر این صحیح نیست که بهره مالکانه را فولاد سازان پرداخت کنن در حالی که معادن 4 برابر فولاد سود میکنند.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مدیر سرمایه گذا ذوب خبر از ارسال صورتهای مالی در چند روز اینده به بورس داد ،ذوب برای تعدیل با اهمیت متوقف شده است هرچند که در ماههای پایانی سال قبل با مشکل تامین کک مواجه بود اما شرکت از پتانسیل های خوبی برای رشد برخوردار است  

·         و دست اخر اینکه با اعلام نتایج شورای نگهبان و رد صلاحیت شدگانی که عمده رای برای این دو نفر بود بویژه رفسنجانی، موضوعی که موجب واکنش منفی بازار شد و فعلا امیدها به جلیلی و قالیباف میباشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیتحلیل شاخص کل
نوشته بعدیتعدیلی مثبت در کگل
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن