اخباری از جنس هلدینگ خلیج فارس

112
telegram nokhbegan-start
اخباری از جنس هلدینگ خلیج فارسReviewed by منوچهر عطائی on Mar 7Rating:

سرانجام هفته گذشته با ارائه صورت های مالی 2 شرکت( باقی مانده) از 15 شرکت زیر مجموعه این هلدینگ که از قدم های پایانی بود،تا همه راه ها برای درج نام این شرکت در بورس باز شود.

پس از آنکه شب گذشته نماد هلدینگ خلیج فارس در بورس تهران درج شد مقدمات لازم برای عرضه سهام این شرکت در بازار سهام تکمیل و عصر امروز آگهی ثبت افزایش سرمایه این شرکت منتشر شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سرمایه این هلدینگی از 60 میلیارد ریال  به 24 هزار و 788میلیارد ریال افزایش یابد(افزایش سرمایه 41 هزار درصدی)

که این افزایش سرمایه از محل تحصیل سهام شرکت های پتروشیمی بندر امام – پارس- مبین- برزویه- فجر- خوزستان- بوعلی سینا- تندگویان- اروند- توسعه صنایع پتروشیمی- بازرگانی پتروشیمی- عملیات غیر صنعتی پازارگاد- پتروشیمی بین الملل- شرکت خدمات غیر صنعتی و شرکت ره آوران فنون جنوب

گفته میشود میزان سهام قابل فروشی در روز عرضه اولیه از 5 درصد به 3 درصد کاهش پیدا کرده است که بر این اساس خرید این 3درصد نیاز به 510 میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارد.

معاون واگذاری سازمان خصوصی سازی درباره عرضه اولیه گفت :ما در اننظار صورت مالی تلفیقی خود هلدینگ هستیم و بودجه منتهی به 31خرداد92 .اما به انجام عرضه تا قبل از پایان سال امیدواریم.

و در نهایت اینکه نماد این شرکت از شخلیج به وفارس تغییر پیدا کرد

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبازار در تب و تاب اخبار
نوشته بعدیحمایتی از فملی
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن