اخباری از ذوب به نقل از مدیر سرمایه گذاری شرکت

152
telegram nokhbegan-start
اخباری از ذوب به نقل از مدیر سرمایه گذاری شرکتReviewed by منوچهر عطائی on May 9Rating:

 وی اعلام کرد که با توجه به اینکه نیروگاه های شرکت کامل شده و در حال حاضر 50 مگاوات برق اضافی در دسترس داریم برنامه عرضه این میزان برق اضافی به بورس انژی وجود دارد که مسیر پذیرش را طی میکند.

وی خبر از کاهش میزان هزینه های ذوب اهن برای طرح شهید کاظمی داد و گفت: با امدن کارخانه چهارمحال بختیاری با ظرفیت تولید یک میلیون تن و ساخت 250 هزار تن ریل،میزان سرمایه مورد نیاز یک میلیارد و 600 میلیون یورویی این طرح بسیار کاهش میاید و یک میلیون و 200 هزار تن نیز به ظرفیت تولید شرکت افزوده میشود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و در مورد صادرات 300هزار تنی شرکت بیان کرد که فعلا به دلیل تحریم بازار ما محدود به عراق و افغانستان و چین شده است

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از بوعلی
نوشته بعدیایرانول هم میزان تعدیل خود را اعلام کرد
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن