اخباری از غدیر و شپدیس

121
telegram nokhbegan-start
اخباری از غدیر و شپدیسReviewed by منوچهر عطائی on Apr 20Rating:

شرکت پتروشیمی پردیس که برای سال 91 خود سود 10498 ریالی را به ازای هر سهم اعلام نموده بود توانست در عملکرد 3ماهه 25 درصد از بودجه خود را پوشش دهد.

بدین ترتیب شپدیس در عملکرد 3ماهه موفق به دست یابی به سود 2598 ریالی به ازای هر سهم شده است.از نکات قابل توجه بودجه 3ماهه شپدیس کاهش 28 درصدی تولید امونیاک و کاهش 13 درصدی تولید اوره و این محصول کاهش 10 درصدی فروش اوره به نسبت دوره مشابه سال قبل است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

اما در نهایت این کاهش میزان تولید و فروش در شپدیس به دلیل افزایش نرخ اوره و کاهش بهای تمام شده و شناسایی سایر درامد های عملیاتی منجر به رشد 27 درصدی سود پس از کسر مالیات شپدیس به نسبت دوره مشابه سال گذشته شده است.همچنین سرمایه گذاری غدیرهم صورت مالی 3ماهه خود را با سرمایه 1800 میلیارد تومانی منتشر کرد.

در عملکرد 3ماهه غدیر شاهد پوشش 65 ریالی سود این شرکت هستیم،غدیری که پیش از این نیز عملکرد 3ماهه خود را منتشر کرده بود.در عملکرد 3ماهه امسال غدیر به نسبت دوره مشابه سال قبل شاهد رشد 4 درصدی سود حاصل از سرمایه گذاری ها و کاهش 52 درصدی سود حاصل از فروش سرمایه گذاری ها هستیم.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن