اخباری از مجمع سرمایه گذاری غدیر

171
telegram nokhbegan-start
اخباری از مجمع سرمایه گذاری غدیرReviewed by منوچهر عطائی on Mar 1Rating:

 

دیروز در مجمع غدیر 3 خبر در مورد شرکت گفته شد . 1- افتتاح طرح کوثر فولاژ در اسفند ماه و روزهایی که گذشت و رشد ظرفیت 30% تولیدی شرکت(وغدیر 23 درصد و به تعداد 444،722،019 از سهام فولاژ را در پرتفوی خود دارا میباشد)


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

2- احتمال افزایش سرمایه شرکت و از همه مهم تر

3 – مدیر عامل غدیر تائید کرد که به سود 180 میلیارد تومانی رسیده است و برای سال 91 شرکت 180 میلیارد سودمحقق خواهد کرد که با تقسیم به سهام شرکت به عدد940 ریال میرسیم که منطقی است .

bashgah-banner
نوشته قبلیوضعیت تو لید و فروش فولاژ در 11 ماهه سال جاری
نوشته بعدیجو مثبت در ذوب
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن