اخباری از گروه خدماتی و تجهیزاتی ….

238
telegram nokhbegan-start
اخباری از گروه خدماتی و تجهیزاتی ....Reviewed by Khalili on Aug 18Rating:

در مورد شرکت های تجهیزاتی می توان گفت که با توجه به اهتمام وزارت نفت در کار جدید، خرید دکل ها در این حوزه و افزایش سودآوری شرکت های تجهیزاتی مثل حفاری شمال و دیگر تجهیزاتی ها را این روزها شاهد هستیم. سهام حفاری امروز با 15 میلیون ردوبدل سهم مواجه شده است و حجم نسبتاً زیادی را رقم زده است. بنابراین احتمال متعادل شدن قیمت در روزهای آینده وجود دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: پیش‌بینی درآمد هر سهم شرکت برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه جاری تغییری نکرده، هیچ قرارداد جدیدی منعقد نشده و اتفاقی که تأثیر مثبت و یا منفی بر روند سودآوری شرکت داشته باشد، رخ نداده است. پس از انتشار شفاف‌سازی مپنا، قیمت هر سهم آن با افزایش قیمت مواجه شد و تا جایی که امروز مقام ناظر بازار برای بررسی اطلاعات بیشتر، نماد معاملاتی مپنا را متوقف اعلام کرد.

bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن