اخباری مهم پیرامون چند سهم

222
telegram nokhbegan-start
اخباری مهم پیرامون چند سهمReviewed by منوچهر عطائی on Jun 30Rating:

در مجمع دیروز حفاری شمال مدیر عامل حفاری خبر از تکمیل و بهره برداری دکل سحر 2 داد و از توانمندی ها ی بالای شرکت که موجب برتری حفاری شمال در منطقه و کشور شده است گفت و افزود هم از نظر فنی و هم تعداد دکل جزو برترین های کشور میباشند.و نیز با نگاهی به صورت های مالی شرکت میتوان این برتری ها را در اعداد و رقم نیز دید بطوری که در مقایسه با سال قبل درامد شرکت 75 درصد دارایی ها 56 درصد و سود به ازای هر سهم نیز 77 درصد رشد را نشان میدهند.
و چند شایعه پیرامون شازند و شخارک که احتمال میرود شخارک در گزارش 3ماهه با پوشش 50 درصدی سود خود را به بازار ارائه دهد که میتوان شاهد افزایش قیمت سهم از نوسان منفی امروز که قیمت سهم را به 2410 تومان رساند، تا محدوده 3000 هزار تومان باشیم.
و در ارتباط با شازند نیز شنیده میشود ممکن است سود 360 تومانی را در پیش بینی خود برای سال مالی 92 گزارش دهد و از قیمت کنونی خود یعنی 1422 یه 1600 صعود پیدا کند، لازم به ذکر است که در اخرین پیش بینی خود سود سال مالی 92 را 202 تومان در نظر گرفته است.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار یکشنبه 09 تیر ماه…
نوشته بعدیمجامع امروز
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن