اخبار دوره تحلیل تکنیکال کاربردی

261
telegram nokhbegan-start
اخبار دوره تحلیل تکنیکال کاربردیReviewed by مدیریت وبسایت on Jul 20Rating:

raaaaaaadiooo

اما دوستانی که در کلاس تحلیل تکنیکال کاربردی بورس ایران که از همین جمعه پیش رو ( 4مرداد ساعت 10 صبح ) تشکیل می شود ، ثبت نام کرده اند.  خودشون برای یک دوره بی نظیر آماده کنن قرار هست بعد از این دوره تبدیل به یک تحلیلگر فوق العاده قوی بازار بشوند..


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در این دوره تمام فوت و فن های کار خودم و تجربیات دیگر تحلیلگران تحلیلها به شما گفته خواهد شد ….

برنامه های استثنایی ویژه ای هم داریم که در مدت دوره در جریان آنها قرار می گیرد…

خبر خوب دیگه این هست که برای عزیزانی که ثبت نام خودشون قطعی کردن و یا تا سه شنبه 1 مرداد ثبت نام خودشون قطعی می کنن اشتراک سه ماهه حرفه ای  رایگانی در  نظر گرفته شده است

و اینکه با شرکت ره آورد نوین هم صحبت هایی کردیم احتمالا ( هنوز قطعی نیست ) نرم افزار تحلیل تکنیکال خودشون که اشتراک یک سالش 220 هزار تومان هست را به صورت رایگان برای مدتی در اختیار شرکت کنندگان دوره قراربدهند.

اطلاعات دیگه ای هم در مورد دوره خواستید در صفحه دوره بخوانید ( اینجا کلیک کنید )

منتظر اخبار بعدی دوره باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start

5 نظرها

  1. سلام من هم یا arman110 موافقم ایکاش در شهرهای دیگر هم این این دوره را برگزار میکردید یا شروع دوره به بعد از ماه مبارک رمضان می‌افتاد تا ما هم بتوانیم شرکت کنیم من در شیراز زندگی میکنم و یکبار در کلاسهای کارگزاری سهم آشنا شرکت کردم اما متاسفانه چیز زیادی دستگیرم نشد بسیار مایل بودم در دوره آموزشی شما شرکت کنم ولی بخاطر ماه رمضان نمی‌توانم با تشکر مسعود

  2. سلام و درود

    ایکاش یکم با دید بلندتری به قضایا نگاه میکردیم ..!!
    شما خودتونو محدود به تهران کرده اید وگرنه سایت بزرگی و معتبری مثل شما میتواند در شهرهای بزرگ دیگر مثل اصفهان و مشهد و .. دوره های را برگزار کند و اعتباری بزرگتر برای خود کسب کند چرا که من متوجه شده ام که هدف شما برای این کلاسها زیاد مادی نیست وگرنه میتوانستید شهریه را بالاتر هم ببرید ..
    درصورت صلاحدید بنده در اصفهان جهت محل و حتی دانشجوهای دیگر و تکمیل ظرفیت در خدمت هستم

نطر گذاشتن