اخبار مجامع برگزار شده در روز چهارشنبه

391
telegram nokhbegan-start
اخبار مجامع برگزار شده در روز چهارشنبهReviewed by منوچهر عطائی on Jun 13Rating:

در مجمع برگزار شده توسط شرکت پتروشیمی زاگرس (زاگرس) رای به تقسیم نزدیک به سود 100 درصدی شرکت داده شد و از میزان سود اعلام خود یعنی 4119 ریال 4100 ریال آن را تقسیم کرد.و برای سال 92 نیز انتظار میرود باتوجه به تولید و فروش شرکت، با تعدیل مثبت روبرو شود.

پتروشیمی شیراز  (شیراز) در مجمع خود 152 تومان سود تقسیم و قرار بر افزایش سرمایه  600 میلیارد تومانی از محل آورده نقدی شد و این افزایش سرمایه از سوی هیئت مدیره شرکت پیشنهاد گردید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

لیزینگ ایرانیان(وایران) 95 درصد از سود محقق شده خود را که 309 ریال مبیاشد را بین سهامداران تقسیم و به ازای هر سهم سود 290 ریالی را تقسیم کرد.واحد امونیاک شرکت برای سال 92 و واحد اوره شرکت برای سال 93 به بهره برداری میرسد

در مجمع شیشه دارویی رازی (کرازی) نیز رای به تقسیم  سود 12 تومانی داده شد، در این مجمع مدیر مالی شرکت خبر از طرح توسعه ای پیش رو داد که موجب افزایش ظرفیت تولیدی شرکت به میزان 12هزار تن خواهد شد و طی ان برای چند ماهی وقفه ای در عملیات شرکت بوجود خواهد آمد که با توجه به اقدامات قبلی شرکت برای رفع این مشکل اقدام به انبار کردن محصولات کرده است که در مدت توقف بتواند به ارائه کالا به بازار ادامه دهد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار 22 خرداد ماه…
نوشته بعدیتحلیل شاخص فلزات اساسی
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن