اخبار و شنیده های امروز …

265
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های امروز ...Reviewed by Khalili on Sep 21Rating:

* در مورد مپنا شنیده شده اولین واحد ترانس اصلی که تامین و تقسیم کننده برق پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی است توسط مپنا تولید و تا یک ماه دیگر به سمت این پالایشگاه بارگیری و حمل خواهد شد. از طرفی افزایش قیمت خرید تضمینی برق به 400 تومان ، ورود چند نیروگاه مپنا به بورس از نکات قابل توجهی می باشد که مپنا را بالا خواهد کشید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

* همچنان مشکل سازمان با پارسان در نحوه خرید پتروشیمی شیراز و بحث ابطال آن و محاسبه با قیمت روز وجود دارد و بازگشایی سهم در حاله ای از ابهام است.

* کشرق هم در اطلاعیه ی شفاف سازی خود اعلام نموده که با توجه برآورد افزایش 10 درصدی نرخ ذغال سنگ و افزایش 20 درصدی این محصول به طور واقعی در بازار، بنابراین شرکت می تواند تعدیل مثبت را داشته باشد. کشرق پتانسیل این را دارد که افزایش 60 تومانی سود را هم به خود ببیند.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن