اخبار و شنیده های تالار معاملات

503
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 11Rating:

 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وبشهر

شنیده ها از عبور خالص ارزش داراییهای وبشهر از مرز 450 تومانی در پی رشد قیمتی سهامی چون ونوین و زیر مجموعه های غذایی این هلدینگ حکایت دارند.

 

شنیده ها از تحقق مفروضات بودجه در سکرما و قابلیت رشد قیمتی سهم با توجه به مالکیت 99.99 درصدی آن در سرمایه گذاری سیمان کرمان، 37.12 درصدی در سیمان ممتازان،19.97 درصدی در سمازن و 4.25 درصدی در ساربیل و p/e زیر 4 مرتبه ای خبر می دهند.

 

شنیده ها از پوشش 50 درصدی بودجه سرود در عملکرد 6 ماهه و قابلیت رشد قیمتی سهم با توجه به p/e پایین زیر 4 مرتبه ای خبر می دهند.

 

برخی شنیده ها حاکی از آن است که غشان می تواند با فروش یکی از ساختمان های خود سودغیرعملیاتی در حوالی 130 تا 150 تومان را کسب نماید.

 

شنیده شده برخی از سهامداران کنونی وگردش ، همان سهامداران پیشین سمگا هستند که در روز بازگشایی سمگا فروشنده این سهم بوده و به سمت سهم وگردش سوییچ کرده اند.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن