اخبار و شنیده های تالار معاملات

2883
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 18Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

دیران

شنیده می شود شرکت تصمیم دارد گزارش خود را با تعدیل مثبت حدود 20% به بازار ارائه دهد.

 

غگل

خبرهایی از افزایش سرمایه 100% این سهم به گوش میرسد که از محل آورده نقدی می باشد .

 

حتاید

این شرکت در روزهای اخیر با صنایع کشورهای عربی قرار دادی بسته است که در خصوص اجاره چند دستگاه کانتینر بر میباشد که میزان 30% حاشیه سود برای شرکت پیش بینی شده است .

 

فاسمین

شنیده میشود که افزایش سرمایه دارد ، اما گروهی این افزایش سرمایه را بالای 100 درصد اعلام میکنند و گروهی در حدود 300 درصد در روزهای آینده خبر تکمیلی اعلام میشود ، که گفته میشود از محل تجدید ارزیابی ها می باشد .

 

داسوه

شنیده می شود که سایت جدید شرکت تا پایان آذرماه افتتاح میشود، موضوعی که سود سال آتی شرکت را دستخوش تغییرات گسترده ای خواهد کرد

 

ونفت

شرکت سرمایه گذاری نفت اعلام نموده با توجه به فروش ساختمان در حال تکمیل و نیاز به خرید دفتر مرکزی جدید، یک باب ساختمان 2102 متری در خیابان ولیعصر به ارزش 29 میلیارد تومان خریداری نمود.

بیمه دانا

صحبتهائی مبنی بر تحویل املاک بزرگراه شهید بابائی به شرکت بیمه دانا به گوش می رسد.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن