اخبار و شنیده های تالار معاملات

657
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 27Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

 

شمواد

از شرکت شنیده می شود که در طی دعوا بین شرکت و شصفها دادگاه رأی به نفع شمواد صادر کرده است و شصفها باید مطالبات شمواد را پرداخت نماید.

فاما

شنیده می شود شرکت یک قطعه زمین از طریق مزایده به فروش خواهد رساند که تاریخ برگزاری مزایده 7 آبان ماه می باشد.

 

خصدرا

افزایش زیان انباشته در خصدرا به بیش از 1330 میلیارد تومان(به ازای هر سهم 8870 تومان) و عدم توجیه رشد قیمتی سهم به سطوح 220 تومانی

 

پالایش نفت تهران

انبار نفت شمالغرب از مهمترین انبارهای نفتی کشور صبح دیروز یکشنبه دچار حریق شد گویا این انبار برای پالایش نفت تهران می باشد.

 

بیمه کارآفرین

برنامه افزایش سرمایه 25 درصدی بیمه کارآفرین از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی، تعدیل مثبت سود هر سهم تا 350 ریال و انتظارات از رشد قیمتی سهم در بازار

 

 

عرضه اولیه

غول پخش ایران؛چهارشنبه در فرابورس/سهامدار عمده:10 درصد قاسم ایران در این روز عرضه می شود/ارزش هر سهم این شرکت 36 میلیارد تومانی بیش از 2500 تومان است

 

نفت پاسارگاد

مدیر عامل شرکت نفت پاسارگاد از تقاضای 2 میلیون تنی چند کشور از جمله یک کشور اروپایی برای قیر ایران خبر داد و گفت: به دنبال آن هستیم که به اولین صادرکننده قیر در آسیا تبدیل شویم.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن