اخبار و شنیده های تالار معاملات

638
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 28Rating:

 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

فاذر

به جز شنیده های مربوط به دریافت مطالبات و نهایی شدن وام جهت تامین مالی قراردادها، شایعه بازپس گیری یک قطعه زمین با رای دادگاه نیز به گوش می رسد.

 

فولای

شنیده شده شرکتهای خارج از بورس اعلام نموده اند در صورت عرضه فولاد هرمزگان در بورس تا میزان 300 درصد در این شرکت سرمایه گذاری خواهند کرد. مالک شرکت فولاد هرمزگان فولاد مبارکه می باشد.

 

گروه نفت و پتروشیمی

خبرها حکایت از قیمت گذاری فرآورده های نفتی همچون بنزین، روغن موتور ، حلال ها و سوخت جت بر اساس قیمت عرضه و تقاضا در سال آینده دارند.

 

حمایت از بازار

گویا قرار است امروز وزیر اقتصاد مجمع فوق العاده ای برای همیاری و همفکری شرکتهای حقوقی همچون صندوق بازنشستگی صنعت نفت، صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی ، صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح ، و کانون بازنشستگی آموزش و پرورش جهت حمایت از بورس تشکیل دهد

 

شنیده ای از صبا تامین

شنیده شده است که شرکت برای خرید سهام شرکتهای پتورشیمی و حمایت از آن اعلام آمادگی کرده است.

 

ونفت

در گروه پالایشی ها گروهی شدیدا” خریدار ونفت و گروهی شدیدا” فروشنده هستند ، این تقابل باعث شد که سهم نتواند بالای 280 تثبیت شود . برخی آگاهان می گویند که به زودی زود خبر قطعی شدن وام ارزی این شرکت به بازار می رسد و منجر به رشد سهم تا 400 میشود اما گروهی در مقابل این موضوع را تنها شایعه می دانند . واقعیت این است که طبق قانون ، بانک مرکزی باید به این طرح وام ارزی بدهد اما این موضوع بسیار به نظر مساعد وزارت نفت باز می گردد یعنی اگر وزارت نفت موافق باشد ، قطعا” بانک مرکزی در تامین اعتبار ارزی ، مشکلی وارد نخواهد دانست . امروز فشار فروش سنگینی در پایان بازار بر ونفت وارد شد و این سهم را تا محدوده حداکثر منفی پایین کشید .

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن