اخبار و شنیده های تالار معاملات…

654
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملات...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 4Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

 

حسینا

طبق اخبار تایید شده قسمتی از اجاره مخازن نفتی بندر امام از شهریور عملیاتی شده ، همچنین آمار تخلیه و بارگیری ماههای 5 و 6 بنادر بوشهرو رجایی نسبت به بودجه شرکت بسیارخوب بوده که پوشش مناسب 6 ماهه و تعدیل قابل توجه سود سالجاری را امکانپذیر خواهد ساخت.

 

سمگا

شنیده هایی مبنی بر جلسه مدیران شرکت با سازمان و بازگشایی سهم در روز دوشنبه حکایت دارد .

 

تکشا

گفته می شود افزایش سرمایه 560 درصدی تکشا در حال آماده شدن می باشد.

 

شپاس
در نفتی ها در نماد شپاس با توجه به قرارداد جدید شرکت بنظر میرسد باید منتظر تعدیل مناسب از این نماد باشیم

ذوب
شنیده می شود مدیران شرکت صحبت هایی از شرایط مناسب این شرکت نسبت به سال گذشته به دلیل پوشش زیان انباشته و تسویه بدهی ها داشته اند.
شایعه شده احیا فولاد مذاکراتی با ذوب آهن برای فروش تکادو داشته است.

ورنا
سازمان خصوصی سازی در جدیدترین آگهی خود از عرضه بلوک 5.01 درصدی سرمایه گذاری رنا در 27 مهر خبر داداین بلوک شامل بیش از 150 میلیون و 244 هزار سهم است به تابلوی بورس در رور عرضه به اضافه 15 درصد و بشرط اینکه از قیمت 1215 ریال کمتر نباشد عرضه خواهد شد ارزش پایه کل سهام قابل واگذاری 182میلیارد و 547 میلیون ریال برآورد و بلوک مذکور بصورت اقساطی بفروش خواهد رسید

حخزر
کارگروه متشکل از بازرگانان روسی و ایرانی جهت تامین محصولات کشاورزی روسیه تامین شده و حجم فعالیت های کشتیرانی دریای خزر افزایش یافته و بزودی سیلو های گندم آستارخان راه اندازی می شود.
شایعه شده ایران و عمان قصد دارند به منظور تسهیل تجارت دریایی بین دو کشور یک خط کشتیرانی ایجاد کنند.

شاوان
طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های شرکت پالایش نفت لاوان تاکنون 96 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با تاکید معاون وزیر نفت، عملیات اجرایی آن تسریع می یاید

گروه سیمانی ها
خبرهایی از تسویه بدهی 700 میلیون دلاری سیمانی هاشنیده می شود.

قطعه سازها
در قطعه ساز ها شایعه شده نمادهای ختور،خاهن و خمحرکه گزارش های خوبی خواهند داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن