اخبار و شنیده های تالار معاملات

590
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 6Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

 

زهراوی

خبر افزایش سرمایه 2 مرحله 525% شنیده می شود که بخشی از آن نیز از محل انباشته است.

 

شایعاتی از تعدیل عایدی چند قطعه ساز شنیده می شود. شنیده میشود ختور افزایش سرمایه دارد.

فلامی

اخبار رسیده از این شرکت حمایت از احتمال درخواست افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها دارد. اما مشکل بزرگ این شرکت عدم تعامل مدیران با خارج از شرکت می باشد.این روزها حجم معاملات و نحوه خرید و فروش های شرکت کمی مشکوک می زند.

کفپارس

فعلاً تنفس تنها خبری است که از مجمع این شرکت به گوش می رسد، اهالی تالار معتقدند همه چی پس از تعیین تکلیف نتیجه دادگاه این شرکت مشخص می شود.

 

سرما آفرین

خبر رسیده این شرکت قصد دارد بزودی درخواست افزایش سرمایه خود از محل سود انباشته را راهی سازمان بورس نماید، همچنین گفته می شود وضعیت خوب قراردادهای این شرکت در نیمه دوم امسال ممکن است سود “لسرما” را دستخوش تغییر نماید.

 

سیمانی ها

اگر در جلسه اواسط مهر ماه جاری بحث تغییر جاده های کشور از آسفالت به بتن تصویب شود این گروه دست نیافتنی خواهند شد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن