اخبار و شنیده های تالار معاملات

531
telegram nokhbegan-start
اخبار و شنیده های تالار معاملاتReviewed by فرزاد عباس زاده on Oct 8Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مرجع اطلاعات این بخش صرفا شنیده ها و شایعات موجود در بازار است.توجه داشته باشید که خرید یا فروش بر اساس این مطالب توجیه تحلیلی نداشته و تنها جهت اطلاع از اخبار در جریان ، این موارد در طول بازار به روز رسانی می گردد.

 

حخزر

شایعه شده است که کارگروه متشکل از بازرگانان روسی و ایرانی جهت تامین محصولات کشاورزی روسیه تامین شده و حجم فعالیت های کشتیرانی دریای خزر افزایش یافته و بزودی سیلو های گندم آستارخان راه اندازی می شود.

 

آکنتور

رونمایی از کنتور آب کاسپین در روزهای آتی و افزایش 5 برابری تولید بردهای الکترونیکی از شنیده های آکنتور در این روزها می باشد. همچنین شنیده هایی مبنی بر افزایش سرمایه 75 درصدی از محل سود انباشته وجود دارد.

 

توریل

افزایش هزینه حمل و نقل ریلی در بخش مسافر و بار در کنار افزایش حجم قراردادهای شرکت با فولادسازان، سود سال آتی شرکت را دستخوش تحول خواهد کرد.

 

شیران

امکان کسب معافیت مالیاتی در خرید مواد اولیه (بنزین) شرکت می تواند سود آن را با تحول اساسی مواجه کند.

 

شنیده شده بانک مرکزی افزایش سرمایه ۱۶۵%ی ونوین را از محل تجدید ارزیابی دارائی ها، سود انباشته و آورده سهام داران تائید کرده است.

 

شنیده شده است نقل و انتقال بلوکی در وگردش رو به اتمام است و معاملات روند عادی را دنبال می کند.

 

شنیده می شود نرخ روغن خوراکی ۱۵ درصد گران خواهد شد و این خبر تاثیر قابل توجهی بر سود شرکت غمارگ خواهد گذاشت.

 

شنیده شده مدیران شرکت صحبتهایی از شرایط مناسب ذوب نسبت به سال گذشته به دلیل پوشش زیان انباشته و تسویه بدهی ها داشته اند.

 

شنیده شده بیمه دی افزایش سرمایه بیش از ۳۰۰ درصدی از محل آورده را در دستور کار دارد. همچنین برخی فعالان بازار معتقدند بانک دی از گزینه هایی در حال شروع یک رالی است.

 

شایعاتی از تعدیل در گزارش ۶ ماهه فاذر شنیده می شود، شاید دلیل معاملات پرحجم این سهم همین باشد، می گویند کارگزاری حافظ بر روی این سهم فعال شده است.

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن