ادامه کار با چند سهم

237
telegram nokhbegan-start
ادامه کار با چند سهمReviewed by سعید مشکانی on Jul 8Rating:

با سلام به کاربران عزیز تحلیلها

نکاتی در مورد چند سهم مد نظرمان بود که در ادامه آورده خواهد شد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ابتدا در مورد مپنا.مبپنا در حال حاضر تا حوالی 450 تومان که یکی از حد سودهای ما بود رشد داشته است و سود حدودا 45 درصدی تا به حال همراه داشته است.در حال حاضر به نظر می آید که مپنا در محدوده 450 تا 500 تومان محدوده مقاومتی متمرکزی دارد.عبور از این محدوده نیاز به حجم بالایی از معاملات را دارد.چنانچه سهم بتواند از این محدوده به بالا عبور کند احتمال افت سهم در حال حاضر تا حوالی 400 و شاید 350 تومان قوی می باشد.اما در میان مدت سهم مجددا تا 570 و شاید 650 تومان صعودی شود.

bashgah-banner

11 نظرها

    • چشمتان به حجم معاملات باشد.گر حجم خرید کاهش پیدا کند احتمال دارد که تا 400 و 350 افت داشته باشیم.در موج شماری الیوت هدف نزولی کوتاه مدت موج 4 سهم همین اعداد است.اما در صورتی که حجم بالا رود که امروز احتمال آن وجود دارد با صف خرید یا ورود نقدینگی تازه با تاپیکو احتمال رشد سهم با کشیده تر شدن موج 3 صعودی وجود دارد .اهداف آن نیز در میان مدت احتمالا حوالی 500 و570 و 650 است

    • بسته به ریسک پذیری خودتان است.از نظر من احتمال رشد به 500 تومان قوی تر است.البته ریسک افت به 400 و 350 را نیز در نظر داشته باشید.
      برای منتقل کردن این مفاهیم بین کارشناسان سایت و کاربران یک زبان مشترک باید وجود داشته باشد.این زبان مشترک اصول تحلیل تکنیکال است.اگر کاربران سایت با اصول تکنیکال آشنایی داشتند کارشناسان خیلی ساده تر و کاربردی تر می توانستند نظراتشان را با کاربران به اشتراک بگذارند.

نطر گذاشتن