ارز

  214
  telegram nokhbegan-start
  ارزReviewed by Sara_595 on Sep 17Rating:


  در معاملات هفته گذشته نرخ برابری یورو دلار در محدوده 1.28  اغاز شد . با تشکیل جلسه بانک مرکزی آمریکا در روز پنجشنبه و اعلام برنانکی مبنی بر آغاز دور سوم خرید اوراق قرضه دولتی موجب شد تا ارزش دلار در برابر اکثر ارزهای مهم سقوط کند. برنانکی، رئیس بانک مرکزی آمریکا در این جلسه اعلام کرد هر ماه 40 میلیارد دلار برای خریداری اوراق قرضه و بدهی اختصاص خواهد داد . مقام های بانک مرکزی آمریکا در این شرایط  تنها به فکر افزایش رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری هستند و توجهی به نرخ تورم ندارند این مورد بیشتر جنبه سیاسی دارد و نزدیکی به انتخابات آتی می تواند تاثیر گذار باشد. بر همین اساس در آخرین معاملات روز جمعه نرخ برابری یورو دلار از نسبت 1.31 هم فراتر رفت.


  خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

  پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
   

  از دیدگاه تکنیکال در حال حاضر دو محدوده قوی برای هدف موج 3 می توان در نظر گرفت یکی تراکم در محدوده 1.32 که شکل می گیرد و هم اینکه در محدوده اکستنشن 423 % قرار دارد. در صورتی که در این ناحیه فشار Crab هم الگوی هارمونیک فروش وارد بازار شود قیمت وارد فاز موج 4 می شود که کمی مدت دار خواهد بود اما مجدد یک موج 5 در انتظار بازار خواهد بود، در صورتی که در محدوده تراکمی اول فشار فروش وارد بازار نشود سطح 1.36 به عنوان یک محدوده بسیار پر قدرت فشار عرضه قابل توجهی وارد بازار خواهد کرد و موج 4 طولانی تری را رقم خواهد زد.

  به طور خلاصه در خصوص ریتم حرکتی این جفت ارز در میان مدت می توان کماکان روند رو به رشد را انتظار داشت و در صورت ورود در فاز موج 4 می توان دنبال فرصت های خرید کمی ضعیف تر از حرکت فعلی برای موج 5 بود، معامله گران برای اهداف نزولی بلند مدت در این فاز کمی باید بیشتر صبر کنند تا ساختار 5 موجی بازار خاتمه یابد.

  bashgah-banner

  مطلب هنوز نظری ندارد

  نطر گذاشتن