از این بانکی…

233
telegram nokhbegan-start
از این بانکی...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Aug 1Rating:

 

نمودار تعدیل شده ی  بانک انصار را در نظر داریم تحت بررسی قرار دهیم:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

با نگاهی به تاریخچه ی سهم شاهد روندی نزولی به عمر 241 روز هستیم.از آن به بعد قیمت با تشکیل کانالی صعودی با شیبی تند قصد جبران گذشته ی خود را کرده و در حال اعتبار دادن به روند صعودی اش است.نسبت به آخرین افت و خیز قیمتی با توجه به جذابیت سایر بازار و کسب بازده 38% در مرحله ی اول(موج اول) و 99% در مرحله ی دوم(موج دوم)،حساسیت بیشتری در نمودار به خصوص در بخش اصلاحات قیمتی و ریزش به وجود آمده که به معنای قوی تر شدن فروشنده هاست.

از دید معامله گری بخواهیم بنگریم قیمت در حال رساندن خود به کف کانال است.ضمن اینکه این حرکت در قالب پولبک به روند نزولی 241 روزه نیز خودنمایی می کند،نقطه ی مهمتری که جلب نظر می کند همپوشانی با Fibo 50% خواهد بود که با بررسی آنالیز زمانی ورود ریسک پذیرانانه از 27 جولای تا اوایل آگوست مجاز شمرده شده است.

رشد سهم از این ناحیه و گذز از 285 با تبعیت از الگوی کلاسیک تشکیل شده تارگتی بالاتر از 300 تومان برای سهم خواهد داشت.

(برای بزرگتر دیدن بر روی عکس کلیک کنید)

 

ansar

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشگل و قابلیت های رشد سهم
نوشته بعدیانتظار حمایت از این نقطه
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

4 نظرها

نطر گذاشتن