از تعدیلی مثبت سنگین تا افزایش سرمایه چند برابری

234
telegram nokhbegan-start
از تعدیلی مثبت سنگین تا افزایش سرمایه چند برابریReviewed by منوچهر عطائی on Jun 26Rating:

شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا (کساوه) که لیدری گروه را یدک میکشد در پیش بینی خود برای سال مالی 92 با تعدیل مثبت سنگین 54 درصدی به استقبال سال 92 رفته است و سود 968 ریالی به ازای هر سهم را به 1488 ریال تعدیل داده است و شرکت  علت این تعدیل را افزایش نرخ محصولات عنوان کرده است ضمن اینکه نرخ ارز صادراتی را 2459 در نظر گرفته است.// بر اساس زمان بندی قبلی مجمع شرکت بیمه البرز(البرز) امروز صبح ساعت 9 برگزار گردید و طی ان رای به تقسیم سود  66 درصدی داده شد و 320 ریال از 481  ریال سود تحقق یافته برای سال مالی 91 بین سهامداران تقسیم گردید نکته قابل توجه اینکه شرکت خبر از پیگیری افزایش 500 درصدی سرمایه داد، بدین ترتیب سرمایه شرکت از 60 به 360 میلیارد تومان افزایش پیدا خواهد کرد که احتمالا در شهریور ماه این افزیش سرمایه با مجوز سازمان محقق خواهد شد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیگروه بانکی …
نوشته بعدیبر بام بازار چهارشنبه 05 تیر ماه…
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

  1. جناب آقای عطائی ،
    بنده یک اشتباهی کردم و بنا به خبر شما مبنی بر تعدیل مثبت کساوه روز شنبه (بازگشائی سهم) تقاضا دادم که روی 773 تومان خریداری شده، حالا موندم آیا نگه دارم یا با ضرر رد کنم بره؟؟ لطفا” راهنمائی بفرمائید. متــــشکرم

نطر گذاشتن