از صنعت حمل و نقلی+ بهره های مالکانه بخوانید

236
telegram nokhbegan-start
از صنعت حمل و نقلی+ بهره های مالکانه بخوانیدReviewed by فرزاد عباس زاده on Jun 29Rating:

 

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت توضیح داد: عوارض صادرات سنگ آهن در مرحله نهایی شدن است و بررسی های اولیه مربوط به عوارض در معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری در دست انجام است.البته بعد از قطعی شدن عوارض نیز حدود سه ماه طول می کشد تا گمرک عوارض را روی صادرات سنگ آهن اعمال کند. با این حساب تا حدود 4 تا 5 ماه آینده شاهد اجرایی شدن عوارض صادرات سنگ آهن نخواهیم بود.با این تفاسیر می توان این گونه تفسیر کرد که تا چند ماه آینده این ریسک به طور موقت از شانه ی اعضای این گروه برداشته خواهد شد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

نگاه مجدانه ی دولت برای گسترش حمل و نقل ریلی در مدت اخیر کاملا محسوس است. بر این اساس گفته می شود که در تمامی وزارتخانه ها توصیه به استفاده از حمل و تقل ریلی در الویت قرار گرفته است.
همچنین انتظار می رود که با عنایت به برخی تغییر ساختارهای درآمدی در صنعت ریلی ، نماینده این صنعت در بازار سهام نیز در هفته های آتی پیش بینی سود هرسهم خویش را برای سال مالی 93 با رشد چشمگیری تغییر دهد.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن