از معاملات برخی فلزی ها در بورس کالا

190
telegram nokhbegan-start
از معاملات برخی فلزی ها در بورس کالاReviewed by Khalili on Oct 8Rating:

از معاملات برخی فلزی ها در بورس کالا

سلام


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

یادتونه در خبر دیروز گفته بودیم که محصولات فلزی فخوز در معاملات قبلی بدون تغییر قیمت انجام شد اما فعالین بازار در انتظار افزایش بودند. حالا به شما این خبر خوش را می دهیم که محصول شمش مربوط به کارخانه فولاد خوزستان در معاملات امروز توانسته بود 6 درصد افزایش قیمت داشته باشد. قابل ذکر است که امروز فخوز به میزان 10 هزار تن شمش بلوم را مورد عرضه قرار داده است.

این خبر خوش برای شرکت ذوب آهن اصفهان نیز اعتبار دارد زیرا که محصولات این شرکت نیز امروز با رشد قیمت در بورس کالا معامله شدند. امروز ذوب آهن به میزان 11 هزار تن سبد میلگرد و تیرآهن را مورد عرضه قرار داد. اما به نظر می رسد تا زمانی که بازار روند منطقی به خود نگیرد، این خبرهای خوش می تواند تا اندکی بر سهم ها تاثیر گذار باشد ولی زمانی که بازار رو به رشد شد، خبرهای افزایش عایدی ناشی از این افزایش قیمت ها می تواند کاملاً شیرین باشد.

اما ملی مس هم امروز با خبرهایی همراه بوده است. اول اینکه مدیرعامل این شرکت که قبلاً مدیر عامل سایپا بوده و از آنجا به ملی مس آمده بود، برکنار شد. این موضوع شاید بتواند روند ابهام آمیزی را برای ملی مس به وجود آورد. اما برخی خبرهای دیگر از این شرکت که مهم تر از خبر قبلی و اقتصادی تر است، این است که برخی محصولات این شرکت نیز امروز در بورس کالا با رشد قیمتی حدود 13 درصدی همراه شدند. به نظر می رسد با افتادن بازار در روند منطقی می توان این شرکت ها را برای بازه های زمانی میان مدت و بلند مدت مورد انتخاب قرار داد.

 

هفدهم مهر 1391 – قبل از شروع معاملات

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن