از گروه خودرویی…

297
telegram nokhbegan-start
از گروه خودرویی...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 4Rating:

 

به طور خلاصه می توان با دقت به شاخص کروه صنعت خودرو و با توجه به وضعیتی که پیرامون این صنعت وجود دارد،شروع موج 3 را تایید کرد.انتظار داریم سال دیگر نماد ها چند برابر قیمت خود را تجربه کنند.می توانید بر روی عکس کلیک کنید.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

شاخص ودرو

برای اطلاع از رخدادهای امروز بازار ، بر بام بازار را بخوانید.

bashgah-banner nokhbegan-start

11 نظرها

   • با سلام و احترام خدمت جناب عباس زاده.
    شما فرمودید خبهمن سهم خوب و خوش معامله ایست نگه دارید،کارشناسی دیگر جنای اقای شبانگاره فرمودند به هدف خودش نزدیک شده احتمالا نزولی میشود.با نگاه غیر بنیادی اگر بنگریم آنگاه سهم خبهمن رو بفروشم و به جاش رمپنا یا خپارس بخرم بهتر نیست؟خبهمن احساس میکنم مدیریت خوبی در عرضه نداشته و میتونسته بیشتر + بخوره ولی با عرضه های فراوان باعث ریزش صف خریدش و در نتیجه عدم حصول نتیجه مطلوب در سیر صعودی داشته!
    ممنون میشم اگر بیشتر راهنماییم کنید

    • کاربر عزیز،جناب شبانکاره با توجه به رسیدن به سطح مقاومت این را گفته اند.بنده در مجموع سهم را خوب می بینم.بهمن با مزدا وارد رابطه ی جدید شده و می توانید از بهترین گزینه های خودرویی باشد.پس از رشد شارپی که داشت اجازه بدهید سهم کمی نفس کشیده تا انرژی مجدد کسب کند.احتمالا با نظر من شما هم موافقید.موفق باشید.

نطر گذاشتن