اسامی متقاضیان خرید “ذوب”

153
telegram nokhbegan-start
اسامی متقاضیان خرید "ذوب"Reviewed by منوچهر عطائی on Mar 13Rating:
56 درصد از سهام ذوب آهن اصفهان در حالی تا دقایقی دیگر در بازار دوم فرابورس به صورت بلوکی عرضه می شود که همگان چشم انتظار مشخص شدن اسامی متقاضیان خرید سهام کنترلی این شرکت فرابورسی هستند.

مدیر سرمایه گذاری های شرکت ذوب آهن اصفهان پیرامون خریداران بالقوه سهام بلوکی عرضه شده در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: با توجه به اطلاعاتی که تاکنون به دست ما رسیده دو خریدار بالقوه برای سهام کنترلی “ذوب” مطرح بوده که یکی از آنها شرکت فولاد کبیر و دیگری شرکت سرمایه گذاری توسعه سپاهان است.

مجتبی فریدونی ادامه داد: البته توجه به این نکته نیز اهمیت ویژه ای دارد که بنا به شایعاتی که به گوش می رسد، یکی از این دو شرکت طی هفته جاری تأیید صلاحیت نشده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وی در خاتمه با ابراز امیدواری نسبت به سرانجام معامله بلوکی “ذوب” گفت: به نظر می رسد معامله بلوکی این شرکت طی روز جاری به سرانجام رسیده و وضعیت “ذوب” مشخص شود. چراکه براساس اعلام شرکت فرابورس حتی شرکت هایی که بابت رد دیون خواستار خرید بلوک مذکور هستند، باید در این رقابت حضور داشته باشند.

در نهایت در صورت عدم انجام رقابت مذکور، 37.5 درصد از سهام “ذوب” بابت رد دیون به شرکت تأمین اجتماعی واگذار خواهد شد.
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیعرضه اولیه پتروشیمی جم از 91 به 92
نوشته بعدیذوب در آخرین لحظات بازار
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن