اطلاعیه های جدید برخی شرکت ها…

288
telegram nokhbegan-start
اطلاعیه های جدید برخی شرکت ها...Reviewed by Khalili on Aug 31Rating:

شرکت پالایش نفت تبریز هم توانست در گزارش صورت های مالی اش برای هر سهم در دوره 3 ماهه ابتدایی سال، مبلغ 922 ریال سود خالص محقق نماید. این شرکت که برای هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 92 مبلغ 3854 ریال سود خالص پیش بینی کرده بود در دوره 3 ماهه 24 درصد از سود خالص هر سهم را محقق نموده که در مقایسه 3 ماهه ی سال گذشته، افزایش نزدیک به 5 برابری داشته است.

بموتو اولین پیش بینی سود هر سهم خود را برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 93 را ارائه نموده است. این شرکت به ازای هر سهم مبلغ 131 تومان سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با سال مالی گذشته 12 درصد کاهش داشته است. که این مورد در خصوص اولین پیش بینی ها طبیعی است. بموتو برای فروش صادراتی 2.5 میلیون دلاری و مصارف ارزی 14 میلیون دلاری نرخ تسعیر دلار را در حدود 2480 تومان لحاظ کرده است. همچنین شرکت اعلام نموده است هیئت مدیره درنظر دارد جهت افزایش سرمایه 120 درصدی (به مبلغ 408،240 میلیون ریال) از محل آورده نقدی ومطالبات سهامداران (100 درصد)، اندوخته ها (14.64 درصد) و از سود انباشته (5.36 درصد) اقدامات لازم بعمل آورد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

داروسازی اکسیر هم تعدیل خوبی را در اصلاحیه ی گزارش 3 ماهه اش لحاظ کرده است. این شرکت که قبلاً در گزارش 3 ماه اش مبلغ پیش بینی سودش را 1508 ریال اعلام کرده بود، در اطلاحیه ی این گزارشش که اخیراً منتشر شده توانسته پیش بینی سودش را به  2250 ریال برساند. شرکت دلایل تغییرات اخیر را افزایش نرخ فروش محصولات توسط اداره کل دارو و افزایش بهای تمام شده ناشی از افزایش نرخ ارز تخصیصی از مرجع به مبادلاتی و افزایش هزینه های اداری، فروش، مالی و سایر هزینه ها اعلام نموده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن