افق روشن سه سهم بازار

251
telegram nokhbegan-start
افق روشن سه سهم بازارReviewed by منوچهر عطائی on Jul 5Rating:

شرکت حفاری شمال (حفاری) همانطور که در اخبار مجمع شرکت نیز ذکر شد با بهره برداری از دکل سحر 2 و شروع به فعالیتش و نیز تصمیم شرکت نسبت به خرید 8 دکل دیگراز کشور چین در کنار ارزی بودن عمده درامدهای شرکت، آینده روبه توسعه و پیشرفتی را برای این شرکت با توانایی های بالا، میتوان براورد کردلازم به ذکر است که شرکت با توجه به سود اوری بالای دکل های ابی عمده سرمایه گذاری خود را در این بخش قرار داده است. این سهم ارزنده هدف قیمتی 700 تومانی را دنبال میکند و پیش بینی میشود شرکت سود 100 تومانی را به ازای هر سهم برای سال 92 محقق سازد که برای سال 91 این سود 62 تومان بود.
شرکت سرمایه گذاری پارس توشه (وتوشه) با دارا بودن پرتفوی مناسب از نمادهای رو به رشد بازار میباشد، از جمله این شرکت ها در زیر مجموعه وتوشه شرکت لامپ پارس شهاب (بشهاب) است که با گزارش قابل توجه و چشم گیر خود موجب اقبال بازار به سهم شده است، بشهاب در صورت رسیدن به ارزش وقعی خود وتوشه را با رشد بالایی مواجه خواهد کرد،خرید سهم در حوالی 200 تومان کم ریسک ارزیابی میشود و هدفش نیز محدوده 275 تومان است
و یک خبر از پالایش نفت اصفهان (شپنا) به نقل از مدیر عامل ساتا که اعلام کرده است با توجه به مزیت های سهم شپنا، شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) تصمیم جدی برای ورود به سهم را بصورت خرد و بلوکی دارد.

نقطه مقاومت و حمایت چند سهم دیگر با پتانسیل رشد:


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

وبیمه 140 – 160            ونیکی 220 – 315               وتوسم 185 – 235

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیاین بار پاکسان
نوشته بعدیجدول حرفه ای شنبه 10:30
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

1 نظر

نطر گذاشتن