امروز در کدال چه خبر بود ؟ ( شسپا | ولساپا | داسوه | آسیا | سیلام )

635
telegram nokhbegan-start
امروز در کدال چه خبر بود ؟ ( شسپا | ولساپا | داسوه | آسیا | سیلام )Reviewed by پيمان باغچه سرا on Dec 28Rating:

نفت سپاهان(شسپا) – صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی شده

نفت سپاهان بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده در نیمه نخست امسال 1494 ریال سود به ازای هر سهم داشته است.سود هر سهم این شرکت در 6 ماهه نخست سال گذشته 1813 ریال بوده است که نشان‌دهنده کاهش 18 درصدی سود امسال شرکت نسبت به پارسال می‌باشد.فروش خالص شرکت در این مدت به نسبت مدت مشابه سال گذشته 3 درصد کاهش داشته و بهای تمام‌شده 1 درصد افزایش داشته است.نفت سپاهان در پایان سال مالی 92 به 3362 ریال سود به ازای هر سهم رسید.

سیمان ایلام(سیلام) – اولین پیش‌بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/10/94 حسابرسی نشده

سیمان ایلام در اولین پیش‌بینی درآمد هر سهم خود در سال مالی جدید،سود هر سهم را با 6 درصد کاهش به نسبت سال قبل مبلغ 1217 ریال پیش‌بینی کرده است.

لیزینگ رایان سایپا(ولساپا) –  صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی شده


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

لیزینگ رایان سایپا در 6 ماهه نخست امسال به 128 ریال سود به ازای هر سهم دست‌یافته که افزایش 91 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.این شرکت در 6 ماهه نخست سال قبل 67 ریال سود به ازای هر سهم داشت که این سود در پایان سال به 344 ریال رسید.

بیمه آسیا(آسیا) – صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی شده

بیمه آسیا که در پایان سال مالی 92 مبلغ 71 ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرده بود در 6 ماهه نخست امسال توانسته است 68 ریال سود به ازای هر سهم داشته باشد.سود 6 ماهه این شرکت بیمه‌ای در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 106 درصدی را نشان می‌دهد.

داروسازی اسوه(داسوه) – تعدیل پیش‌بینی درآمد هر سهم منتهی به 29/12/92

داروسازی اسوه طی اطلاعیه‌ای که امروز منتشر کرده سود هر سهم در پایان سال مالی خود را از 1980 ریال به ازای هر سهم با 10 درصد تعدیل به 2173 ریال افزایش داده است.

توسعه خدمات بندری و دریایی سینا(حسینا) – صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی شده اصلاحیه

حسینا که دیروز طی گزارشی سود 6 ماهه هر سهم خود را با سرمایه قبلی 2723 ریال اعلام کرده بود امروز در گزارشی جدید سود هر سهم خود با سرمایه جدید و در نظر گرفتن افزایش سرمایه را نیز اعلام کرده است.این شرکت سود 6 ماهه هر سهم خود با سرمایه جدید را مبلغ 1533 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده است.

 

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن