امروز در کدال چه خبر بود ؟ ( شسپا | کپارس | لسرما | شیراز | دانا | غشصفا )

747
telegram nokhbegan-start
امروز در کدال چه خبر بود ؟ ( شسپا | کپارس | لسرما | شیراز | دانا | غشصفا )Reviewed by پيمان باغچه سرا on Dec 30Rating:

بیمه دانا(دانا) – پیش‌بینی درآمد هر سهم بر اساس عملکرد واقعی شش‌ماهه

بیمه دانا که در اولین پیش‌بینی سود هر سهم خود مبلغ 81 ریال سود به ازای هر سهم پیش‌بینی کرده بود،در شش‌ماهه نخست 42 ریال سود پوشش داده و سود امسال خود را باکمی تعدیل 86 ریال به ازای هر سهم پیش‌بینی کرده است.این شرکت در سال مالی گذشته 285 ریال سود به ازای هر سهم شناسایی نمود.ولی شرکت 196 ریال زیان عملیاتی و 481 ریال سود غیرعملیاتی(ناشی از تسعیر دارایی‌ها و بدهی‌های ارزی) داشت که سود شرکت را به 285 ریال رساند.

شیر پاستوریزه پگاه اصفهان(غشصفا) – تعدیل در سود برآوردی

شرکت پگاه اصفهان طی نامه‌ای در دومین تعدیل سال 93 سود هر سهم خود اعلام کرده است که پیش‌بینی سود هر سهم این شرکت پس از بررسی عملکرد واقعی 9 ماهه این شرکت با تعدیل 15.2 درصدی مواجه شده است و گزارش این تعدیل سود را طی روزهای آینده به بازار ارائه خواهد نمود.این شرکت در آخرین پیش بینی سود هر سهم خود را 844 ریال اعلاک کرده بود.

نفت سپاهان(شسپا) – پیش‌بینی درآمد هر سهم منتهی به 29/12/93 بر اساس عملکرد شش‌ماهه حسابرسی شده


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت نفت سپاهان که در 6 ماهه نخست سال 1492 ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرده،ماه گذشته طی گزارشی پیش‌بینی درآمد هر سهم خود بر اساس عملکرد شش‌ماهه را مبلغ 3469 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده بود.حال امروز این شرکت در گزارش حسابرسی شده پیش‌بینی سود هر سهم خود بر اساس عملکرد شش‌ماهه،سود پایان سال مالی 93 خود را با حدود 19 درصد کاهش به 2815 ریال به ازای هر سهم تعدیل داده است.سود ناخالص شرکت در این گزارش 13 درصد نسبت به پیش‌بینی قبلی کاهش پیدا کرده است.

صنایع سرما آفرین(لسرما) – صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی شده

شرکت سرما آفرین در گزارش حسابرسی نشده خود شش‌ماهه نخست هر سهم خود را 169 ریال اعلام کرده بود که در گزارش حسابرسی شده‌ای که امروز از شرکت منتشر شده،این سود به 175 ریال افزایش پیداکرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش را نشان می‌دهد.سود عملیاتی شرکت در مقایسه با 6 ماهه سال گذشته 41 درصد رشد داشته است.

پتروشیمی شیراز(شیراز) – پیش‌بینی درآمد هر سهم منتهی به 29/12/93 بر اساس عملکرد 9 ماهه

پتروشیمی شیراز که در 9 ماهه امسال با سرمایه جدید 477 ریال سود داشته است برای پایان سال مالی خود 650 ریال سود به ازای هر سهم پیش‌بینی کرده است که حدود 12 درصد کاهش را در مقایسه با سود تحقق‌یافته سال گذشته نشان می‌دهد.همچنین این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که متعهد است که افزایش سرمایه خود را تا قبل از برگزاری مجمع عمومی سالیانه سال 93 به ثبت برساند.

کاشی پارس(کپارس) – پیش‌بینی درآمد هر سهم منتهی به 29/12/93 بر اساس عملکرد شش‌ماهه حسابرسی شده

کاشی پارس که در گزارش حسابرسی نشده خود پیش‌بینی سود پایان سال هر سهم خود بر اساس عملکرد 6 ماهه را 1888 ریال اعلام کرده بود،در گزارش حسابرسی شده‌ای که امروز منتشر کرد این پیش‌بینی سود را با 16 درصد کاهش مبلغ 1580 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن