امروز در کدال چه خبر بود ؟ (همراه | وقوام | وصندوق | خزامیا | قشرین)

748
telegram nokhbegan-start
امروز در کدال چه خبر بود ؟ (همراه | وقوام | وصندوق | خزامیا | قشرین)Reviewed by پيمان باغچه سرا on Jan 3Rating:

ارتباطات سیار ایران(همراه) – پیش‌بینی درآمد منتهی به 29/12/93 بر اساس عملکرد شش‌ماهه حسابرسی شده

شرکت همراه اولین در پیش‌بینی سود سال مالی 93 خود برای هر سهم خود بدون تغییر نسبت به گزارش حسابرسی نشده ای که حدود دو ماه پیش منتشر کرده بود،مبلغ 6606 ریال سود به ازای هر سهم خود پیش‌بینی کرده که در شش‌ماهه موفق شده 46 درصد از آن را پوشش دهد.این پیش‌بینی نسبت به سود محقق شده سال گذشته حدود 16 درصد رشد را نشان می‌دهد.

بانک قوامین(وقوام) – شفاف‌سازی اطلاعات

بانک قوامین با توجه به نوسانات قیمت سهم طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده که هیچ‌گونه تعدیل یا تغییری در سود اعلام‌شده این بانک اتفاق نیفتاده است.همچنین این بانک اعلام کرده که سیاست تقسیم سود سال مالی 93 بانک قوامین حداکثر 50 درصد خواهد بود و مراحل اخذ مجوز افزایش سرمایه بانک نیز در حال انجام است.

زامیاد(خزامیا) – صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی شده


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت زامیاد در گزارش شش‌ماهه حسابرسی شده خود بدون تغییر محسوس نسبت به گزارش حسابرسی نشده‌ای که قبلا منتشر کرده بود،در شش‌ماهه نخست امسال مبلغ 112 ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرده است.سود عملیاتی این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 70 درصد کاهش داشته است و به زیان تبدیل شده است.

سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی(وصندوق) – صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 93/06/31 حسابرسی شده

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی بر اساس اطلاعات صورت‌های مالی حسابرسی شده سال مالی منتهی به 93/06/31 با سرمایه جدید مبلغ 852 ریال سود به ازای هر سهم شناسایی کرده که با در نظر گرفتن افزایش سرمایه شرکت،این سود در مقایسه با سال مالی گذشته به میزان 29 درصد رشد داشته است.

قند شیرین خراسان(قشرین) – صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 93/06/31 حسابرسی نشده

شرکت قند شیرین خراسان بر اساس صورت‌های مالی 12 ماهه خود در پایان سال مالی منتهی به 93/06/31 مبلغ 125 ریال سود به ازای هر سهم خود داشته است که این سود در مقایسه با سود سال مالی قبلی این شرکت به میزان 80 درصد افت داشته است.طبق صورت‌های مالی شرکت علت این افت سود کاهش 14 درصدی فروش شرکت در مقایسه با کاهش 9 درصدی بهای تمام‌شده شرکت است که منجر به کاهش 39 درصدی سود ناخالص شرکت شده است.همچنین سایر درآمدهای غیرعملیاتی شرکت نیز 30 درصد کاهش داشته است که درنهایت منجر به کاهش 80 درصدی سود هر سهم این شرکت شده است.

همچنین این شرکت در گزارشی جداگانه پیش‌بینی سود هر سهم خود منتهی به 94/06/31 را اعلام کرده است که طبق این گزارش شرکت پیش‌بینی کرده که در پایان سال مالی آینده خود 385 ریال زیان به ازای هر سهم خود داشته باشد.شرکت در این گزارش مبلغ فروش سال آتی خود را 52 درصد و بهای تمام‌شده خود را 74 درصد رشد داده است که در کنار افزایش هزینه‌های مالی،هزینه‌های عمومی و … درنهایت منجر به زیان عملیاتی شرکت شده است.

bashgah-banner

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن