امروز هم برد با خریداران بود…

242
telegram nokhbegan-start
امروز هم برد با خریداران بود...Reviewed by مدیر سایت on Jul 28Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام خدمت دوستان بر بام بازار؛

روز آخر کاری هم تمام شد.امروز نماگر بازار سرمایه توانست رشد 149 واحدی را ثبت کند.بازیگران این رشد یکی مپنا بود که با خبر های خوبی که در خصوص انعقاد قرارداد های خود دارد فشار تقاضا را پر و خالی کرد.امروز در بخش تکمیلی بر روی مپنا تارگت اعلام خواهیم کرد.از طرفی پارسان را داشتیم که با خبر زیرمجموعه هایش درصدهای بالایی را به خود دید.از تاثیر شبریز و شراز با تعدیلات مثبت نمی شود چشم پوشی کرد.

کدال

 

شیمیایی ها

شرکت صنایع شیمیایی فارس سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۲۶ درصدی مبلغ ۳۴۲ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۸۸ ریال سود محقق کرده است .

 

خودرو

شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۲۹ درصدی مبلغ ۱۰۳ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۳۰ ریال سود محقق کرده است .در خصوص این گروه مراقبت کنید.بنده می بینم خگستر در بازار داغ شده است.از تکنیکال پیروی کنید و خرید کنید.خگستر پیچ و تاب فراوانی در این قیمت ها دارد.

 

 

فلزات

شرکت صنایع مس شهید باهنر سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۲۴ درصدی مبلغ ۳۰۹ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۷۳ ریال سود محقق کرده است .

 

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سود هر سهم سال مالی ۹۳ را همراه با تعدیل منفی ۱ درصدی از ۶۱۶ریال به ۶۰۸ ریال کاهش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۱۴۲ریال سود محقق کرده است . شایان ذکر است تفاوت این اطلاعیه با اطلاعیه قبلی در تاریخ ۹۳/۰۴/۳۱ ( اصلاح نرخ های فروش محصولات می باشد.( پوشش ۳ ماهه : ۲۳ درصد)

 

 

ساختمانی ها

شرکت سخت آژند سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با تعدیل مثبت ۱۹ درصدی از ۴۲۱ ریال به ۵۰۳ ریال افزایش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۱۹۲ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۹ ماهه : ۳۸ درصد)

 

شرکت بین الملی توسعه ساختمان سود هر سهم سال مالی منتهی به شهریور ۹۳ را همراه با تعدیل منفی ۱۶ درصدی از ۴۰۹ ریال به ۳۴۵ ریال کاهش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۵۹ ریال سود محقق کرده است . ( پوشش ۹ ماهه : ۱۷ درصد)

 

 

تک سهم ها

کمباین سازی ایران سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۲۹ درصدی مبلغ ۱۱۳ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۳۳ ریال سود محقق کرده است .

صنعتی دریائی ایران در عملکرد میاندوره ای ۳ ماهه منتهی به خرداد ۹۳ ، به ازای هر سهم مبلغ ۱۷۰ ریال زیان شناسایی نمود .

 

توسعه صنایع بهشهر سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با پوشش مثبت ۶ درصدی مبلغ ۱,۲۹۵ ریال اعلام نموده است . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۷۹ ریال سود محقق کرده است . شایان ذکر است شرکت دلایل تعدیل پیش بینی شده را کاهش سود هر سهم پیش بینی شده شرکت مارگارین اعلام نموده است.

 

پلاسکوکار سود هر سهم سال ۹۳ را همراه با تعدیل منفی سنگین ۳۵۷۵ درصدی از ۴ ریال به ( ۱۳۹ ) ریال افزایش داد . گفتنی است این شرکت طی دوره ۳ ماهه مبلغ ۱۰۹ ریال زیان محقق کرده است . ( پوشش ۳ ماهه : ۷۸ درصد)

در مطلب  از زبان یک لیدر به بررسی نماد مپنا پرداخته شده است  که به تازگی موفق به شکست محدوده مفاومتی خود رسیده است.

در بازار های جهانی آخرین وضعیت قیمت های فلزات اساسی را بدین گونه شرح می دهیم.

مس (تن/دلار) 7152

نیکل (تن/دلار) 19003

آلومینیوم (تن/دلار) 1967

روی (تن/دلار) 2415

طلای جهانی (اونس/دلار) 1304

 

موفق باشید…

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن