امروز چه سهمی بخریم؟؟

3047
telegram nokhbegan-start
امروز چه سهمی بخریم؟؟Reviewed by مدیر سایت on Aug 10Rating:

 

با سلام خدمت کاربران عزیز


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

نمادی که امشب مورد توجه من قرار گرفت نماد وتوکا بود..این سهم با بودن در روند صعودی و واکنش های خوب به کانال خود سهم خوبی به نظر میرسد و انتظار یک رشد دیگر از سهم میرود..

در رشد قبلی سهم قدرتی داشته که تونسته یک مرز مقاومتی را بشکند ودر حال حاضر دوباره به این مرز نزدیک میشود.

دوسناریو برای سهم وجود دارد:

۱) اینکه سهم به محدوده ۴۸۰ تا ۴۸۵ واکنش نشون بده و حمایت بشه ..کف کانال و سقف قبلی شکسته شده میتونن برای سهم حمایت های خوب باشن و سهم تا محدوده ۵۶۰ بتونه رشد داشته باشه

۲) کف کانال شکسته شود و مرز ۴۴۰ حمایتی برای سهم فعال بشه !

با این تفاسیر یا با حد ضرر ۴۷۵ وارد سهم میشویم و صبر میکنیم تا سهم حمایت شود و یا ابتدا واکنش آن را در نظر میگیریم و اگر حمایت شد در محدوده ۵۰۰ خرید کم ریسک تر انجام میدهیم. وتوکا

bashgah-banner nokhbegan-start

8 نظرها

  1. با سلام ظاهرا این سهم را صرفا با تحلیل تکنیکی توصیه به خرید دارید . از نظر بنیادی با زیان انباشته بالای 330 ریال برای هرسهم در سال 92 و نیز 370 ریال در سال 1391 آیا ریسک سهم بالا نیست و یا تحلیل بنیادی خاصی برای سال 1393 وجود دارد؟

نطر گذاشتن