سهمی با ۲۵ درصد سود!

299
telegram nokhbegan-start
سهمی با ۲۵ درصد سود!Reviewed by فرزاد عباس زاده on Jul 21Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام بر دوستان بر بام بازاری؛

خوشبختانه بخش تکمیلی مورد استقبال قرار گرفته و به خوبی در حال محقق شدن است.

این بار قصد داریم تا خمحور را مد نظر بگیریم.این سهم در یک سناریوی موج شماری احتمالا در موج 4 قرار دارد.جدای از این بحث همانطور که در شکل میبینید یک الگوی تراکمی کلاسیک مانند مثلث در حال شکل گیری ست.منطقی ترین کار این است که کف این مثلث خرید (حوالی 176) و در سقف آن فروش کنید.حد ضرر سهم همان کف مثلث قرار گیرد.انتظار دارم پس از شکست این ناحیه قیمت تا 225 تومان سهم را همراهی کند.

اسیلاتور های مربوطه نیز همگرایی را تایید می کنند.با ورود دی تی به محدوده ی اشباع فروش انتظار داریم ورود خریداران کمی جدی تر شود.

 

خمحور تصویر

bashgah-banner

4 نظرها

  1. سلام استاد مثلث تشکیل شده در میان روند نزولی به شکل یک مثلث افزایشی است که اصولا باید در یک روند صعودی باشد ایا مثلث افزایشی در روند نزولی هم شکل میگیرد وایا مثل مثلث افزایشی یک الگوی ادامه دهنده میباشد یا برگشتی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

نطر گذاشتن