اهداف پیش روی تکنو

264
telegram nokhbegan-start
اهداف پیش روی تکنوReviewed by عليرضا حاجيان on Jun 18Rating:

در بررسی این سهم شاهد رسیدن به مرز حمایت خود در 285 تومان هستیم.باتوجه به حمایت عمده ای که این سهم در این سطح دارد و باتوجه به نوسانات سهم میتوان انتظار تشکیل الگوی مثلث را دانست ولی هنوز تکمیل نشده است.مقاومت قوی 340 تومان در مسیر صعودی مقاومتی قوی حساب میشود که در صورت عبور هدف بعدی 370 تومان است.این سهم باتوجه به وضعست بنیادی مناسب و باتوجه به تعدیل سود حدود 273 درصدی برای سال 92 البته در گزارش حسابرسی نشده میتواند رشد خوبی را در میان مدت شاهد بود.در کوتاه مدت وضعیت سهم نوسانی بین 280 – 330 تومان است.

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تکنو تصویر

bashgah-banner
نوشته قبلیحتاید و رسیدن به یک مرز مهم
نوشته بعدیبر بام بازار سه شنبه 28 خرداد ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

4 نظرها

  1. با سلام
    جناب حاجیان میخواستم نظر شما را در مورد قصفها بدانم.من فکر میکنم این نماد از بهمن ماه 91 که به عدد45975 ریال رسید و نزولی شد در یک الگوی مثلثی قرار گرفت و امروز به نظر میرسید که از مثلث خارج شده است و به احتمال زیاد روند صعودی را در پیش بگیرد.

نطر گذاشتن