اوضاع و اخبار سیمانی

192
telegram nokhbegan-start
اوضاع و اخبار سیمانیReviewed by منوچهر عطائی on May 31Rating:

سیمانی ها همچنان با شتاب به صعود خود ادامه میدهند و هر روز هم اخباری مثبت از این گروه و ازجمله تعدیلات سنگینی که ارائه میشود گزارش میشود و گویی انگار همه عقب ماندگیهای خود را میخواهند به یکباره جبران کنند، و حکایت از اخباری است مبنی بر اینکه محصولات سیمانی در حال آماده شدن برای ورود به بورس کالا هستند که محقق شدن این خبر، مدار صعود را برای مدت ها تضمین خواهد کرد. در بین سیمانیها سهگمت و غرب گزینه های مناسبی میباشند ضمن اینکه در صورت بازگشایی دورود این سهم دراولویت میباشد  سغرب در آستانه رسیدن به نقطه مقاومتی خود است و در صورت محقق شدن افزایش نرخ سیمان صادراتی  صعود قیمتی خوبی در انتظار سهم است.و در ارتباط با سدور که مقاومتش در 900 تومان است و در صورت حمایت مناسب که احتمالش هم بالا میباشد چشم انداز روشنی را میتوان برای این سهم در نظر گرفت.

در ارتباط با صادرات این گروه همانطور که قبلا گفته شد به قیمت نازل و حدود 3برابر پایین تر از بقیه کشورها و  به ریال به فروش میرسد و تنها سیمان کردستان صادراتش بصورت ارزی است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner
نوشته قبلیدرباره افزایش سرمایه شرکت ها
نوشته بعدینماد های پیش رو در این هفته
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن