این بار کاما…

314
telegram nokhbegan-start
این بار کاما...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Dec 22Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

دوستان سلام؛

کاما را در شکل زیر مشاهده ی می کنید که به خوبی تحت تسلط روند صعودی خویش در حال حرکت است.حرکت اخیر را می توان در قالب نفوذ به خط میانی روند،مثبت تلقی و ارزیابی نمود.احتمال وجود بک موج پیشرو در نماد برای تارگت هایی حوالی 2000 بسیار محتمل است.از ویژگی بد سهم قدرت در فروشنده های عجول است.انتظار داریم کمی سهم در این راستا تعلل کرد و خستگی داشته باشد  و اگر با پولبک همراه شود بتواند خود را برای 1600 و 1750 برای مدت زمان نه چندان دور آماده کند.

 

kama

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینماد تحت نظر
نوشته بعدیبر بام بازار یک شنبه 01 دی ماه…
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن