این خودرویی چشمک می زند…

304
telegram nokhbegan-start
این خودرویی چشمک می زند...Reviewed by فرزاد عباس زاده on Apr 6Rating:

 

 


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

سلام بر دوستان بازاری؛

این بار نگاهی به خشرق داریم.سهم در نمودار تعدیل شده به سود و افزایش سرمایه و تعدیل نشده نیز همین وضعیت را دارد به این صورت که سهم موج 2 خود را در کمتر از 50% اصلاح کرده و در موج 4 این استراحت جبران شده است.نکته ای که می توان بنا بر آن به ترید مبادرت ورزید انتظار برای پایان موج 4 و شروع موج 5 می باشد که انتظار داریم تا 300 سهم را همراهی نماید.

اسیلاتور های مربوطه نیز تایید کننده ی موج 4 هستند.یکی از آلترناتیو ها خبر از شروع موج 5 می دهد که دراین مورد بنابر تحلیل کلاسیک باید منتظر شکست مطمئن روند نزولی اخیر باشیم.

می توانید بر روی عکس کلیک نمایید…

خشرق تصویر

موفق باشید

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار
نوشته بعدیبر بام بازار دوشنبه 18 فروردین ماه 93…
فارغ التحصیل دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی,کارشناس مدیریت مالی،تحلیلگر تکنیکی بازار سرمایه ،کارگزار بورس اوراق بهادار و پرتفوی گردان حقوقی و حقیقی. % امید است بتوانم با همیاری و همفکری فعال و شناخت رفتار بازار،گامی موثر در ارتقائ شخصیت معاملاتی و رشد سرمایه ی افراد بردارم %

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن