این سهام های برخواهند گشت ؟؟!!

367
telegram nokhbegan-start
این سهام های برخواهند گشت ؟؟!!Reviewed by Khalili on Sep 18Rating:

پارسیان :: این سهم در حال برخورد ه سطح حمایتی مهم در 230 تومان میباشد.باتوجه به حمایت عمده در این سطح انتظار بازگشت و نوسانات مثبت برای این سهم را داریم.

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پارسیان

 

اخابر :: این سهم در مرز 248 تا 250 تومان  مقاومت نسبتا قوی دارد.انتظار فشار عرضه را در این سطح داریم.باید دید میتواند بر مقاومت خود غلبه و شاهد عبور قوی این سهم باشیم یا خیر.

 

اخابر

 

پکرمان :: باتوجه به نزدیک شدن سهم به مرز حمایت قوی در 660 تومان . کوچکی فشار فروش در کندل ها و همچنین گپ های کندلی انتظار حمایت و نوسانات مثبت در این سطح وجود دارد.

 

پکرمان

bashgah-banner nokhbegan-start

9 نظرها

  1. با سلام و خسته نباشید میبخشید میخواستم سهام بلند مدت بخرم یه بنده خدای کاردرستی پیشنهاد کرد #تاپیکو#شپدیس #شاراک و هلدینگ خلیج فارس بخرم می خواستم نظرتونو بدونم ممنون از نظراتتون البته می بخشید اخریشو توی سایت بورس تهران عینن مثل بالا تایپ کردم هیچی نیومد مخففشو میشه بگید ؟ و میخواستم نظرتونو راجع به ترتیب اولویت خریدم به ترتیب کدما باشند بهتره ؟ آیا فقط شپدیس را به مقدار زیاد بگیرم خوبه یا نه چون تا 6000تومان رفته ؟ در کل نظرتونو بگید خیلی ممنون میشم (من تازه به بازار وارد شدم)

    • این بررسی 25 شهریور است و هنوز موثق می باشد ( طبق پیش بینی های صورت گرفته سهم همانطور که میبینید در کمتر از 2 هفته از 1950 تومان فراتر رفت و در مسیر صعود قرار گرفته است ) :
      شپدیس هنوز رشد خاصی نداشته است.الگوی تکنیکال شپدیس سر و شانه کف است که مرکب شده یعنی طول زمانی الگو کمی زیاد می شود.در حال حاضر شانه دوم مرکب هم تشکیل شده است و احتمالا نهایتا تا 2 هفته آینده سهم رشد خواهد کرد.حد ضرر 1790 تومان است و سهم با عبور از 1950 تومان به سمت اهداف 2550 و شاید 3100 تومانی خود حرکت خواهد کرد.تاکید می شود برای رشد سهم باید بالای 1950 تومان برود.

نطر گذاشتن