این سهم ساختمانی را 15% ارزانتر بخرید !!!

289
telegram nokhbegan-start
این سهم ساختمانی را 15% ارزانتر بخرید !!!Reviewed by مدیر سایت on Jul 28Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

 


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پیشاپیش عید سعید فطر رو خدمت همه دوستان تبریک عرض میکنم ، امیدوارم طاعات و عبادات شما عزیزان مورد قبول خداوند قرار گرفته باشد .

 

ثمسکن امروز تو قیمتهای نزدیک به 180تومان در حال معامله میباشد ، در حالیکه حق تقدم های استفاده نشده این سهم تو قیمتهای 55-56تومان در حال عرضه میباشد . یعنی اگر کسی حق تقدم ثمسکن رو بخرد و به ازای هر سهم 100تومان به حساب شرکت واریز نماید این سهم برای این فرد 156تومان در میاد ، یعنی نزدیک به 15% ارزانتر از خود سهم .

 

در نظر داشته باشید افرادی که حق تقدم ثمسکن را میخرند موظف به پرداخت 100تومان به ازای هرسهم طی همین امروز به حساب شرکت میباشند و این حق تقدمها قابلیت معامله مجدد را ندارند . همچنین کسانی که از این طریق اقدام به خرید مینمایند تا ثبت افزایش سرمایه این شرکت و تبدیل حق تقدمها به سهم نمیتوانند سهم خود را بفروشند .

 

ثمسکن سهم ارزنده ای میباشد ، دوستانی که استراتژی خریدشان میان مدتی میباشد میتونند از این فرصت استفاده نمایند .

 

شماره حساب شرکت برای پرداخت وجه خرید حق تقدمها به شرح زیر مباشد :

شماره حساب :    14003140432   نزد : بانک مسکن   شعبه :   مستقل مرکزی

 

موفق باشید .

bashgah-banner nokhbegan-start

10 نظرها

 1. بنده 10000حق تقدم آس پ رو 79خریدم و مبلغ 100تومان هم واریز کردم قبل تمدید مجدد حالا شرکت میگه تا آخر برج 5حق تقدم ها بسته میشه و بعد مجمع به ثبت میرسه یعنی هیچ سودی به من تعلق نمیگیره نتیجه بنده 50درصد گرون خریدم و سودم بهم نداد نمیدونم چه کنم با این سهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام دوست عزیز
   از ضرر شما بسیار متاسفم ، همیشه قبل از خرید حق تقدمها باید به این موضوع توجه داشته باشید ، یادمه سر ثمسکن هم همچین موضوعی بود و دوستان چون گزارش شرکت رو نخونده بودند ضرر سنگینی رو متحمل شدند . باتوجه به اینکه پول رو هم واریز کردید چاره ای ندارید جز صبر کردن تا افزایش سرمایه به ثبت برسه و سهم شما قابلیت معامله پیدا کنه . نگران نباشید از بقیه فرصتهای بازار استفاده کنید انشاءا…ضررتون جبران خواهد شد .
   موفق باشید .

  • سلام دوست عزیز
   غدیر تو این قمیتها ریسک چندانی نداره ، از دید تکنیکال روند سهم صعودی و تو محدوده 640-645 کف کانال حمایت معتبری دارد ، که میتونه بهترین نقطه خرید و هم حد ضرر باشد . قیمتهای فعلی سهم 5% بالاتر از بهترین نقطه خرید میباشد پس اگر دیدتان میان مدت و سهامداریست میتونید تو همین قیمتها 665-675 بخرید و گرنه به دید نوسانگیری منتظر رسیدن به کف کانال و همان بهترین نقطه خرید باشید . ضمنا شرکت برنامه افزایش سرمایه 100% از محل سود انباشته را در دستور کار دارد .
   موفق باشید .

  • سلام دوست عزیز
   بعد از واریز ، فیش بانکی رو برای امور سهام شرکت فاکس نمایید ( شماره تلفن امور سهام شرکت 22913585 میباشد )، قبل از خرید حتما با کارگزارتون هم هماهنگ کنید چون کارگزار موظف به پرداخت وجه میباشد. دقیقا نمیشه گفت ولی معمولا دو تا سه ماه طول میکشه تا به ثبت برسه و قابل معامله بشه .
   موفق باشید .

نطر گذاشتن