این سیمانی از آب گل آلود ماهی میگیرد…!

333
telegram nokhbegan-start
این سیمانی از آب گل آلود ماهی میگیرد...!Reviewed by محمد محمدی on Jun 29Rating:

سلام خدمت دوستان عزیز

شرکت سیمان بهبهان یکی از بهترین شرکتهای سیمانی در کشور میباشد که تونسته سهم صادراتی خوبی هم در بازار عراق داشته باشد بطوریکه محصولات این شرکت به عنوان یک برند خوش نام و باکیفیت شناخته شده است .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

یکی دیگر از دلایل موفقیت شرکت نزدیکی به مرزهای مناطق جنوبی کشور عراق و استفاده از دو مسیر زمینی و دریایی برای انتقال سیمان صادراتی باشد که همین امر باعث تفاوت فاحش قیمت فروش صادراتی این شرکت با بقیه شرکتهای سیمانی میباشد بطوریکه متوسط نرخ فروش سیمان صادراتی پاکتی شرکت سیمان بهبهان تو محدوده 150-160هزار تومان به ازای هر تن میباشد در حالیکه متوسط فروش بقیه شرکتها تو محدوده 110-120هزار تومان میباشد .

بیشتر بازار مصرف سیمان صادراتی ایران جنوب کشور عراق میباشد ، حتی شرکتهای که در شمال و مرکز مرزهای عراق هستند محصولاتشان در نهایت در جنوب کشور عراق به مصرف میرسد .

بنظر میاد درگیریها و ناامنیهای شمال عراق در صورتیکه دامنه آن گسترش نیابد و به جنوب عراق کشیده نشود موجب رونق و افزایش تقاضای سیمانی صادراتی شرکت سیمان بهبهان شود . از همین رو انتظار داریم این شرکت بهترین گزارشات میاندوره ای را در میان شرکتهای سیمانی داشته باشد و مورد توجه بازار قرار گیرد.

موفق باشید .

bashgah-banner nokhbegan-start

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن