بازار امروز

273
telegram nokhbegan-start
بازار امروزReviewed by منوچهر عطائی on May 28Rating:

تا حدود ساعت 10 شاخص رشد 211 واحدی را به ثبت رسانیده و فارس و فملی بیشترین تاثیر مثبت و کگل بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص گذاشته است.

موضوعی که این این روزها تکرار مکررات است گفتن از صعود سیمانی ها و غذایی ها و داروی هاست که امروز نیز پرقدرت ظاهر شدند و بویژه سیمانی ها که به نظر می رسد بازار به تدریج این نمادها را به عنوان لیدر جدید خود انتخاب می کند. چراکه  از نظر حجم و معاملات و تعدیلات عملکرد خوبی را نشان داده  ضمن اینکه قیمت سیمانی ها بسیار پایین بوده و جای رشد بسیار دارند برای نمونه قیمت صادراتیشان در هر تن 70 تا 50 دلار و در خارج نزدیک 180 دلار است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

و در گروه دارویی ها انتظار یک استراحت در طی چند روزه آینده  وجود دارد ولی رشدشان ادامه دار خواهد بود.

در گروه کاشی و سرامیک نیز در حال حاظر نسبتا پرقدرت در حال معامله هستند و لی حکایت از اخباری است که نشان از افزایش نرخ 40 درصدی در این گروه است که روزهای سرشار از سبزی را برای این گروه نوید میدهد

د رگروه پالایشگاهی ها نیز تنها سهم منفی شراز است که و این گروه نزدیک به نوسان صفر در حال معامله است که انتظار این گروه برای بازگشایی شبندر است که احتمال زیاد با تعدیلات خوبی همراه باشد و قدرتی مجدد به گروه ببخشد

و پتروشیمی ها نیز پرقدرت به پیش میروند در این گروه نیز با تقسیم سود 180 تومانی در مجمع کرماشا و همچنین شنیده ها از تقسیم سود 130 تومانی در مجمع خراسان است که میتوانند پارسان را با سود ها خوبی روبرو کنند.

و در نهایت معدنی ها و فلزات که چندان خبر ساز نشده اند و در بورس کالا نیز معاملات چندان خوبی را پشت سر نمیگزارند.

bashgah-banner
نوشته قبلیپیش بینی جدید شیشه همدان !
نوشته بعدیرابطه کرماشا و پارسان !!
حسابرس و تحلیلگر بنیادی هستم ، گواهی نامه های حرفه ای مرتبط را دارا میباشم ، علاقه فوق العاده بالایی به بررسی مهم ترین اخبار بازار سرمایه و بنیاد سهم های بازار دارم ، نظرات خود را در بخش بررسی مهمترین اخبار بازار سرمایه در سایت تحلیلها با دیگر کاربران به اشتراک می گذارم .

2 نظرها

نطر گذاشتن